Metody płatności

Wybierz sposób, w jaki chcesz opłacić swoje zamówienie. Możesz zrobić to, będąć na stronie online sklepu www.gusti-leder.de, w zakładce "kasa".

Metody płatności związane z przedpłata

Przy tych metodach płatności, twoje konto zostanie natychmiast obciążone, po potwierdzeniu zamówienia.

PayPal

Możesz bezpiecznie i szybko płacić z PayPal. Po zakończeniu procesu zamówienia zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal. Jeśli jesteś już klientem PayPal, możesz zalogować się tam z danymi użytkownika i potwierdzić płatność. Jeśli jesteś nowym klientem PayPal, możesz zalogować się jako gość lub otworzyć konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność. Gdy płatność zostanie potwierdzona przez Paypal, przesyłka zostanie wysłana do Ciebie. Jeśli nie będziesz zadowolony z produktu i odstąpisz od umowy, kwota zostanie zwrócona na kontoPaypal.

Amazon Payments

Za wybrane produkty w koszyku można zapłacić systemem Amazon Payments. W tym celu należy wcisnąć przycisk "Płatność Amazon" (zobacz na obrazku). Zostaniesz przekierowyny na stronę logowania Amazon. Dla tego zamówienia, będą przypisane, zapisane na koncie Amazon informacje o płatnościach i adresie dostawy. Jeśli chcesz zmienić adres dostawy, informacja ta musi zostać zmieniona na koncie Amazon.

Karta kredytowa

Za swoje zamówienie możesz zapłacić również kartą kredytową. Akceptujemy karty Mastercard jak i karty Visa. Towar zostanie natychmiast wysłany, a Twoja karta zostanie obciążana kwotą wartości zamówienia. Jeśli zwrócisz towar, płatność zostanie zwrócona na kartę. Dane Twojej karty kredytowej są szyfrowane przy użyciu metody SSL. Że względu na ten wysoki poziom bezpieczeństwa, zakup kartą kredytową jest u nas bezpieczny.

 

 Debet

Możez zrealizować płatnośc dzięki Debetowi. Wystarczy przejść do konta bankowego, stamtąd płatnośc zostanie zrealizowana dzięki BS PAYONE GmbH. Dla stałych klientów Gusti-Leder.de płatność jest dostępna odrazu. W przypadku płatności kartą debetową, w celu chęci zwrotu produktu klient obciążony zostanie kwotą 8,60 Euro. Koszty te pobierane są wyłącznie przez bank, nie mas. W celu anulowania płatności, proszę zwócić się do naszej obsługi klienta. 

 

 

 

Ostatnio oglądane