Najczęściej zadawane pytania

Lieferung und Versand

Czas realizacji zamówienia

Jaki jest czas realizacji mojego zamówienia?

Zamówienie zostanie wysłane po zaksięgowaniu płatności. Jeśli wybierzesz metodę płatności przelew na konto, PayPal lub NATYCHMIASTOWY przelew, Twoje zamówienie zostanie wysłane zaraz po złożeniu zamówienia.

Śledzenie przesyłek

Jak mogę monitorować status mojej przesyłki?

Informacje o wybranym sposobie dostawy, numerze przysylki i orientacyjnym terminie doręczenia, znajdziesz w E-mailu, potwierdzającym Twoje zamówienie.

Nieudana próba doręczenia

Czy po nieudanej próbie doręczenia, z powody źle podanego adresu dostawy, będzie ponowna próba doręczenia? Nasi klienci są zobowiązani podać poprawny adres dostawy. Jeśli przesyłka powróci, z powodu źle podanego adresu, klient musi powtórzyć zamówienie i ponownie ponieść koszty dostawy.

3

Zahlungsmethoden

Jak można opłacić zamówienie?

Dostępne metody płatności:

- PayPal,

- Amazon Payments,

- karta kredytowa,

- karta podarunkowa.

Płatność PayPal

Możliwa metoda płatności poprzez system PayPal. Należy posiadać konto w systemie. Po wybraniu płatności PayPal zostaniesz przekierowyny na stronę systemu i poproszony o zalogowanie się.

Płatność kartą kredytową

Za swoje zamówienie możesz zapłacić również kartą kredytową. Akceptujemy karty Mastercard jak i karty Visa. Towar zostanie natychmiast wysłany, a Twoja karta zostanie obciążana kwotą wartości zamówienia. Jeśli zwrócisz towar, płatność zostanie zwrócona na kartę. Dane Twojej karty kredytowej są szyfrowane przy użyciu metody SSL. Że względu na ten wysoki poziom bezpieczeństwa, zakup kartą kredytową jest u nas bezpieczny.

Płatność w systemie Amazon Payments

Za wybrane produkty w koszyku można zapłacić systemem Amazon Payments. W tym celu należy wcisnąć przycisk "Płatność Amazon" (zobacz na obrazku). Zostaniesz przekierowyny na stronę logowania Amazon. Dla tego zamówienia, będą przypisane, zapisane na koncie Amazon informacje o płatnościach i adresie dostawy. Jeśli chcesz zmienić adres dostawy, informacja ta musi zostać zmieniona na koncie Amazon.

7

Retouren/ Umtausch/ Reparatur

7

Sonderanfertigungen

7

Pflege

7

Sonderposten

7
Antwort nicht gefunden?
Nutze unser Kontaktformular um uns Deine Frage zu stellen zum Kontaktformular